Spółka PAMADEX została założona w 1990 roku.

Od ponad 25 lat jesteśmy producentem opakowań drewnianych o różnych wymiarach, dostosowanych do potrzeb naszych odbiorców, którymi są zarówno kontrahenci krajowi jak i zagraniczni.

Produkujemy skrzynie i palety drewniane, nadstawki paletowe oraz inne wyroby drewniane: deski, kantówki, boazerie, podłogi, więźby dachowe, kliny, podjazdy.

Posiadamy własną narzędziownię oraz park maszynowy, dzięki czemu wykonujemy różnego rodzaju konstrukcje drewniane wg indywidualnych zamówień.

Jako jednostka posiadająca świadectwo IPPC realizujemy również zamówienia na wyroby drewniane spełniające wymagania fitosanitarne wg normy ISPM No.15:2009.

Umożliwia nam to oznaczenie wyrobów poddanych obróbce termicznej numerem PL 24-704 HT na podstawie świadectwa Instytutu Technologii Drewna w Poznaniu.

Co oznacza, że posiadane przez nas urządzenia oraz stosowane procesy umożliwiają wykonanie obróbki termicznej w taki sposób, że wewnątrz drewna osiągnięta zostanie temperatura co najmniej 56°C przez co najmniej 30 minut, jest to równoznaczne z fitosanitarnym zabiegiem termicznym i upoważnia nas do oznaczenia wyrobów znakiem HT.

Nasze wyroby znajdują zastosowanie w przemyśle samochodowym, odlewniczym, metalowym, budowlanym oraz w wielu innych gałęziach gospodarki.

Służymy pomocą w zakresie doboru i dostosowania opakowania do indywidualnych potrzeb.

Każde zamówienie traktowane jest priorytetowo i wykonywane w trybie pilnym!

Produkowane w naszej firmie wyroby są wytwarzane z surowca pochodzenia całkowicie polskiego.

 

Świadczymy usługi transportowe międzynarodowe oraz krajowe samochodami ciężarowymi typu MEGA.

Zapraszamy do współpracy!!!